Notebookcheck Logo

İncelemede Tam Yüklü Microsoft Surface Pro 7 i7: Fiyatına Değer A Premium

Microsoft Surface Pro 7: Evergreen without real innovations
Microsoft Surface Pro 7: Evergreen without real innovations
Core i5 donanımlı Microsoft Surface Pro 7 incelememizin ardından, daha fazla RAM ile i7 SKU'ya daha yakından baktık. Kullanıcılar, gelişmiş CPU performansından daha fazlasını bekleyebilirler. İncelememizde, iki konvertibl arasında başka hangi farkları bulduğumuzu öğrenin.

Microsoft'un Surface Pro 7'deki son incelememizden sonra özgeçmişimiz, selefine kıyasla önemli bir yenilik gerektirmediği halde, aynı zamanda Microsoft'un yüksek kaliteli bir dönüştürülebilir hale getirmeye devam ettiğini de kabul etmeliyiz. başka hangi performans seçeneklerinin mevcut olduğuna bir göz atmaya karar verdik. Daha hızlı SKU'lar bir Intel Ice Lake i7 işlemci ve 16 GB RAM ile donatılırken, Microsoft karşılığında i3 ve i5 modellerinin pasif soğutmasını feda etmek zorunda kaldı. Gerçek şu ki, dahil olan fan sessiz olduğu için bizi gerçekten rahatsız etmedi ve kasa daha uygun fiyatlı modellerden bile daha serin kaldı.Genel performans, günlük kullanımda fark edilmeden yaklaşık% 20 oranında iyileştirildi. Oyun oynarken özellikle belirginleşen GPU performansı açısından önemli bir gelişme sağlandı.Diğer ayrıntılar ve karşılaştırmalar Intel Core i7-1065G7 donanımlı Surface Pro 7 incelememizde bulunabilir.

Kaynak (lar)

Notebookcheck inceleme i7 CPU'lu Surface Pro 7

Please share our article, every link counts!
> Notebooklar Hakkında Aradığınız Herşey > İnceleme > İncelemede Tam Yüklü Microsoft Surface Pro 7 i7: Fiyatına Değer A Premium
Nino Ricchizzi, 2020-02-24 (Update: 2020-02-24)