Lenovo IdeaPad Slim 5 Pro 14ITL6-82L3009LIN
Notebook Özellikleri
Lenovo IdeaPad Slim 5 Pro 14ITL6-82L3009LIN (Ideapad Slim 5 Seri)
İşlemci
Intel Core i5-1135G7 4c/8t 4 x 2.4 - 4.2 GHz, Tiger Lake-UP3
Grafik kartı
Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs
Bellek
16 GB
, DDR4
Görüntü
14.00 inç 16:10, 2240 x 1400 pixel 189 PPI
Harddisk
512GB SSD
Bağlantılar
2 USB 3.0, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, Ses çıkışları: 3.5mm, Kart okuyucular: SD
Network
802.11 a/b/g/n/ac/ax (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5
Boyut
yükseklik x genişlik x derinlik (mm): 15.9 x 312.2 x 221
Batarya
Lithium-Ion, 3-cell
İşletim sistemi
Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
Kamera
Webcam: HD 720p
Ek özellikler
Hoparlörler: Stereo, Klavye: Chiclet, Klavye ışığı: evet, 36 Ay Garanti
Ağırlık
1.38 kg
Bağlantılar
Price comparison
Ortalama Puan: 80% - iyi
Ortalama 1 puan 1 (incelemeden)
İnceleme Yapılan Cihaz: Lenovo IdeaPad Slim 5 Pro 14ITL6-82L3009LIN
80% Lenovo IdeaPad Slim 5i Pro (14-inch) review: A premium computing experience
Kaynak: The Indian Express İngilizce EN→TR Archive.org version
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Orta, Tarih: 10/21/2021
Puanlama: Total Puan: 80%
Yorum
Intel Iris Xe G7 80EUs:
>> Daha fazla bilgi Mobil grafik kartları karşılaştırmamızda bulunabilir. ilgili Benchmark Listesi.
i5-1135G7:
>> Daha fazla bilgi Mobil işlemciler karşılaştırmamızda bulunabilir..
Google LogoAdd as a preferred source on Google
Mail Logo
aynı GPU’lu laptoplar
Asus Zenbook 14X OLED UX3404VA, i5-13500H
Iris Xe G7 80EUs, Raptor Lake-H i5-13500H, 14.50", 1.56 kg
Aynı Ekran boyutunda ve/veya ağırlıkta laptoplar
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP
Radeon 660M, Rembrandt (Zen 3+) R5 7535HS, 16.00", 0 kg
Lenovo V14 G4 IRU
UHD Graphics Xe G4 48EUs, Raptor Lake-H i5-13420H, 14.00", 1.43 kg
Lenovo Yoga Slim 6 14IAP8
Iris Xe G7 96EUs, Alder Lake-P i7-1260P, 14.00", 1.31 kg
Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5
Radeon 760M, Phoenix (Zen 4) R5 7640HS, 15.60", 2.452 kg