Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H-82RF000TUS
Notebook Özellikleri
Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H-82RF000TUS (Legion 5 Pro 16 G7 Seri)
İşlemci
Intel Core i7-12700H 14c/20t 14 x 1.7 - 4.7 GHz, Alder Lake-H
Grafik kartı
NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU - 8 GB VRAM, Çekirdek: 1485 MHz, 150 W TDP, GDDR6
Bellek
16 GB
, DDR5-4800
Görüntü
16.00 inç 16:10, 2560 x 1600 pixel 189 PPI, IPS, parlak: hayır, 165 Hz
Harddisk
512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Bağlantılar
2 USB 3.0, 2 USB 3.1 Gen2, 1 Thunderbolt, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, Ses çıkışları: 3.5mm
Network
Boyut
yükseklik x genişlik x derinlik (mm): 19.9 x 3559.9 x 264.4
Batarya
80 Wh Lithium-Polymer
İşletim sistemi
Microsoft Windows 11 Home
Kamera
Webcam: HD 720p
Ek özellikler
Hoparlörler: Stereo, Klavye: Chiclet, Klavye ışığı: evet, 12 Ay Garanti
Ağırlık
2.49 kg
Bağlantılar
Price comparison
Ortalama Puan: 73.75% - orta
Ortalama 4 puan 4 (incelemeden)
İnceleme Yapılan Cihaz: Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H-82RF000TUS
70% Lenovo Legion 5i Pro Gen 7 review
Kaynak: Tom's Guide İngilizce EN→TR
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Orta, Tarih: 06/15/2023
Puanlama: Total Puan: 70%
80% Lenovo Legion 5 Pro review: A solid gaming laptop at a superb price
Kaynak: PC World İngilizce EN→TR Archive.org version
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Çok Uzun, Tarih: 07/28/2022
Puanlama: Total Puan: 80%
70% Lenovo Legion 5I Pro (2022) Review: Very Speedy, Very Serious
Kaynak: The Verge İngilizce EN→TR Archive.org version
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Uzun, Tarih: 05/20/2022
Puanlama: Total Puan: 70%
75% Lenovo Legion 5 PRO Gaming Laptop
Kaynak: Diskidee.nl Hollandaca NL→TR Archive.org version
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Orta, Tarih: 09/05/2022
Puanlama: Total Puan: 75%
Yorum
NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU: Ampere GA104 yongasına dayalı Üst Düzey dizüstü grafik kartı. TDP'si 80 ila 125 Watt ve maksimum Boost saat hızları 1035 - 1485 MHz arasında değişen farklı versiyonları mevcuttur.
>> Daha fazla bilgi Mobil grafik kartları karşılaştırmamızda bulunabilir. ilgili Benchmark Listesi.
i7-12700H: Alder Lake tabanlı mobil CPU, 6 performans çekirdeği ve 8 verimli çekirdeğe sahiptir. Performans çekirdekleri hiper iş parçacığı sunarak işlenebilecek 20 iş parçacığına yol açar. CPU 1,7 ila 4,7 GHz arasında çalışır ve vPro'yu destekler.