Lenovo Yoga 500-14ISK
Notebook Özellikleri
Lenovo Yoga 500-14ISK
Lenovo Yoga 500-14ISK (Yoga 500 Seri)
İşlemci
Intel Core i5-6200U 2c/4t 2 x 2.3 GHz, Skylake
Grafik kartı
Bellek
4 GB
, DDR3L, single-channel
Görüntü
14.00 inç 16:9, 1920 x 1080 pixel, 10 fingers multi-touch, N140HCE-EAA IPS, a-Si TFT-LCD, parlak: evet
Anakart
Intel Skylake-U Premium PCH
Harddisk
WDC Slim WD10SPCX-24HWST1, 1000 GB
, 5400 rpm
Ses kartı
Intel Skylake-U/Y PCH - High Definition Audio
Bağlantılar
1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 HDMI, 1 Kensington Lock, Ses çıkışları: Combo audio jack (3.5 mm), Kart okuyucular: 4-in-1 (SD/SDHC/SDXC/MMC), Alıcılar: Position sensor
Network
Boyut
yükseklik x genişlik x derinlik (mm): 21.5 x 340 x 235
Batarya
İşletim sistemi
Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
Kamera
Webcam: HD-Webcam 720p
Ek özellikler
Hoparlörler: Stereo, Klavye: Accu-Type, Klavye ışığı: hayır, Power adapter, 24 Ay Garanti
Ağırlık
1.782 kg, Güç kaynağı: 352 g
Fiyat
769 Euro
Bağlantılar
Price comparison
Ortalama Puan: 72.15% - orta
Ortalama 2 puan 1 (incelemeden)
İnceleme Yapılan Cihaz: Lenovo Yoga 500-14ISK
76.3% Kısa inceleme: Lenovo Yoga 500-14ISK Notebook | Notebookcheck
Fazla bir şey beklemeyin! Lenovo'nun Yoga 500 modeli diğer bir 14 inçlik 2si1 arada dönüştürülebilir modellerden biri. Yoga serisinin geçen yıldan devam eden başarısını devam ettirmesi bekleniyor.
68% Lenovo Yoga 500 (14") (i5-6200U, GeForce 920M, 4GB RAM, 1TB HDD)
Kaynak: Connect - Heft 8/2016 Almanca
Tek İnceleme, , Uzunluk bilinmiyor, Tarih: 07/01/2016
Puanlama: Total Puan: 68%