Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7-82R7002QGE
Notebook Özellikleri
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7-82R7002QGE (IdeaPad Flex 5 14 Seri)
İşlemci
Intel Core i7-1255U 10c/12t 10 x 1.2 - 4.7 GHz, Alder Lake-U
Grafik kartı
Intel Iris Xe Graphics G7 96EUs
Bellek
16 GB
, DDR4-4266
Görüntü
14.00 inç 16:9, 1920 x 1080 pixel 157 PPI, Capacitive, IPS, parlak: evet, 60 Hz
Harddisk
512GB SSD
Bağlantılar
2 USB 3.0, 1 Thunderbolt, 1 HDMI, Ses çıkışları: 3.5mm, Kart okuyucular: SD
Network
802.11 a/b/g/n/ac/ax (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.2
Boyut
yükseklik x genişlik x derinlik (mm): 18.9 x 313.1 x 224.9
Batarya
52.5 Wh Lithium-Polymer, 4-cell
İşletim sistemi
Microsoft Windows 11 Home
Kamera
Webcam: FHD 1080p
Birincil Kamera: 2 MPix
Ek özellikler
Hoparlörler: Stereo, Klavye: Chiclet, Klavye ışığı: evet, 24 Ay Garanti
Ağırlık
1.55 kg
Fiyat
1100 Euro
Bağlantılar
Price comparison
İnceleme Yapılan Cihaz: Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7-82R7002QGE
Review Lenovo IdeaPad Flex 5i (2022): Kencang & Komplit!
Kaynak: Jagat Review ID→TR Archive.org version
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Çok Uzun, Tarih: 07/10/2022
Yorum
Intel Iris Xe G7 96EUs:
>> Daha fazla bilgi Mobil grafik kartları karşılaştırmamızda bulunabilir. ilgili Benchmark Listesi.
i7-1255U: Alder Lake tabanlı mobil CPU, 2 performans çekirdeği ve 8 verimli çekirdeğe sahiptir. Performans çekirdekleri, işlenebilecek 12 iş parçacığına yol açan hiper iş parçacığı sunar. CPU 1,2 ila 4,7 GHz arasında çalışır. TDP 15 Watt olarak belirtilmiştir.