Lenovo Yoga 7 14IAL7-82QE003FGE
Notebook Özellikleri
Lenovo Yoga 7 14IAL7-82QE003FGE (Yoga 7 14 Seri)
İşlemci
Intel Core i7-1260P 12c/16t 12 x 1.5 - 4.7 GHz, Alder Lake-P
Grafik kartı
Intel Iris Xe Graphics G7 96EUs
Bellek
16 GB
, DDR5-4800
Görüntü
14.00 inç 16:10, 2880 x 1800 pixel 243 PPI, Capacitive, yerel kalem desteği, OLED, parlak: evet, 90 Hz
Harddisk
1TB SSD
Bağlantılar
1 USB 3.0, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, Ses çıkışları: 3.5mm, Kart okuyucular: microSD, Alıcılar: Hall sensor, acceleration sensor
Network
802.11 a/b/g/n/ac/ax (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.2
Boyut
yükseklik x genişlik x derinlik (mm): 17.35 x 316.66 x 220.25
Batarya
71 Wh Lithium-Polymer, Batarya kullanım süresi (üreticiye göre): 10 h
İşletim sistemi
Microsoft Windows 11 Home
Kamera
Birincil Kamera: 2 MPix
Ek özellikler
Hoparlörler: Stereo, Klavye: Chiclet, Klavye ışığı: evet, 24 Ay Garanti
Ağırlık
1.42 kg
Fiyat
1500 Euro
Bağlantılar
Price comparison
İnceleme Yapılan Cihaz: Lenovo Yoga 7 14IAL7-82QE003FGE
Lenovo Yoga 7i review - One of the best 2-in-1 laptops this year
Kaynak: Tech Nave İngilizce EN→TR Archive.org version
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Kısa, Tarih: 11/15/2022
Lenovo Yoga 7 (14", 2022) - disassembly and upgrade options
Kaynak: Laptop Media İngilizce Archive.org version
Destek, online bulunabilirlik, Çok Kısa, Tarih: 10/19/2022
Đánh giá Lenovo Yoga 7 14IAL7: Laptop 2 trong 1 mạnh mẽ với Intel Core i7 Gen 12
Kaynak: The Gioididong VN→TR Archive.org version
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Çok Uzun, Tarih: 11/06/2022
Review Lenovo Yoga 7i 14IAL7 (2022): Laptop EVO 2-in-1 Kelas Atas yang Lebih Terjangkau!
Kaynak: Jagat Review ID→TR Archive.org version
Tek İnceleme, online bulunabilirlik, Çok Uzun, Tarih: 09/15/2022
Yorum
Intel Iris Xe G7 96EUs:
>> Daha fazla bilgi Mobil grafik kartları karşılaştırmamızda bulunabilir. ilgili Benchmark Listesi.
i7-1260P: Üst orta sınıf Alder Lake ailesi CPU, 4 performans çekirdeği ve 8 verimli çekirdek içerir. Bu 28 W SoC, ultra hafif (ancak aktif olarak soğutulan) dizüstü bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Core i7-1260P'nin performans çekirdekleri toplam 16 iş parçacığı için Hyper-Threading özelliğine sahiptir. Bu 12. Nesil CPU 1,5 GHz ila 4,7 GHz hızında çalışır ve "Essentials" katman vPro özelliklerini destekler. Son olarak Core i7-1260P, bazı 11. Nesil Tiger Lake-UP3 işlemcilerden farklı olarak dahili bir 96 EU Iris Xe GPU'ya sahiptir.