Notebookcheck

Samsung Galaxy Note 9 lansmanı ile dedikoduların çoğunun doğruluğu kanıtlandı

The Samsung Galaxy Note 9's specs have been confirmed. (Source: ndtv)
The Samsung Galaxy Note 9's specs have been confirmed. (Source: ndtv)
Samsung Galaxy Note 9 artık piyasada. Özellikleri, görünümü ve diğer bir çok şey daha mnceki dedikodularla eşleşiyor.
Deirdre O Donnell, 🇺🇸

Samsung'un Galaxy Note hattının en son yinelemesi, 9 Ağustos 2018'de New York'ta saat 8:00 EST / 9: 00 PST'de (veya 16:00 BST'de) yayınlanması planlandı. Bu etkinlik, toplu olarak tüm en son phablet’in özelliklerini ve özelliklerini açıkladığı iddia edilen çoklu sızıntılarla kuşatıldı.


Örneğin, Galaxy Note 9'un etrafında dolaşan haberler, hattın ana USP'lerinden biri olan S Pen'in bu sefer Bluetooth ile geldiğini ileri sürüyor. Bu, S Pen'in birçok açıdan cihaz için “uzaktan kumanda” olarak işlev görmesini sağlayabilir. Diğer sızıntılar S Pen'in renginin, ilk kez bir telefon modelinin gövdesinden farklı olabileceğini gösteriyor.


Diğer birçok Samsung Galaxy bayrak gemisi gibi, Not 9 da yeni bir Exynos çipiyle (bu durumda Exynos 9810) değil, sadece EMEA pazarlarıyla da gelebilir. Dünyanın başka yerlerinde bulunan Snapdragon 845 işlemcisiyle birlikte gönderilecek. Galaxy Note 9'un, yaklaşık% 84 ekran-vücut oranına sahip bir 2K 6.4 inç (ve böylece yaklaşık 515 ppi) ekrana sahip olduğu iddia edildi. Temel model 128GB depolama ve 6 GB RAM ile geliyordu. Ancak, diğer söylentiler 8GB RAM ve 512GB dahili depolama alanına sahip bir alternatif SKU'ya işaret etti. Not 9, 512GB boyutundaki SD kartlarını da destekleyebilir.


Ancak, şimdi olay bittiğinde, bu spekülasyonların açık olduğunu biliyoruz. Galaxy Note 9’un performansı ve UX’i ile ilgili daha fazla bilgi için notebookcheck.net’te kalmaya devam edin; İncelememiz yakında hazır olacak.

Please share our article, every link counts!
> Notebooklar Hakkında Aradığınız Herşey > İnceleme > Samsung Galaxy Note 9 lansmanı ile dedikoduların çoğunun doğruluğu kanıtlandı
Deirdre O Donnell, 2018-08-12 (Update: 2018-08-12)
Deirdre O'Donnell
Editor of the original article: Deirdre O'Donnell - Editor