Notebookcheck Logo

Huawei Watch Fit 3 incelemesi - Yeni tasarımıyla süper hassas akıllı saat

Şık ve pervasız. Huawei, Watch Fit 3'e yeni bir görünüm ve daha iyi sensörler kazandırıyor. Watch Fit 3 sadece güzel olmakla kalmıyor, aynı zamanda vücut değerlerini son derece doğru bir şekilde ölçüyor. Aynı zamanda ucuz. Bu incelemede Huawei akıllı saatin tüm güçlü ve zayıf yönlerini ortaya koyuyoruz.

Huawei, Watch Fit'i üçüncü nesil için yeniden tasarladı. Şekil daha kare hale geldi. Artık daha çok bir akıllı saate benziyor ve Huawei Watch Fit gibi büyük ekranlı bir fitness takip cihazına daha az benziyor Fit 2'yi izleyin. Bir tarafındaki taç ve düğme kombinasyonu ile, bir Apple İzle.

Watch Fit 3 yalnızca tek bir boyutta, ancak farklı renklerde ve çeşitli kayışlarla mevcuttur. Üretici, kasayı siyah, pembe, gümüş ve altın olarak tedarik ediyor. Huawei ayrıca kontrast kırmızı vurgulara sahip gümüş bir versiyon da sunuyor.

Kayışlar floroelastomer, naylon ve deri olarak mevcuttur. Test saatimiz kontrastlı gümüş renkte ve beyaz plastik kayışa sahip. RRP 159 Euro'dur ve deri kayışlı versiyon için 20 Euro ek ücret alınmaktadır. Huawei'ye göre, beyaz versiyon deri kayışa sahipken, gri versiyon NFC'ye sahip.

Huawei Watch Fit 3
Görüntü
1.82 inç 1.18:1, 480 x 408 pixel 346 PPI, capacitive touchscreen, AMOLED, parlak: evet
Bağlantılar
Brightness Sensor, Alıcılar: acceleration, gyroscope, magnetometer, optical heart rate sensor
Network
802.11 b/g/n (b/g/n = Wi-Fi 4/), Bluetooth 5.2, GPS
Boyut
yükseklik x genişlik x derinlik (mm): 11 x 36 x 43
Batarya
400 mAh Lithium-Polymer
Charging
fast charging / Quickcharge
İşletim sistemi
Huawei HarmonyOS
Ek özellikler
Hoparlörler: mono, Klavye: onscreen, Charging cradle, Harmony OS 4.2, 24 Ay Garanti, 5 ATM, Single Band GNSS: GPS/ GLONASS/ BeiDou/ Galileo/ QZSS, fanless, waterproof
Ağırlık
49 g, Güç kaynağı: 10 g
Fiyat
159 Euro
Bağlantılar

 

Kasa ve özellikler - Alüminyum alaşımlı Watch Fit 3

Huawei Watch Fit 3 kasası alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve 1,82 inçlik bir ekrana sahiptir. Çerçevenin sağ üst tarafında döndürülebilir ve basılabilir bir kurma kolu ve altında bir düğme yer alıyor. İki öğe arasında bir mikrofon bulunurken, Huawei hoparlörü sol tarafa yerleştirmiş.

Ekranın alt tarafı ve kenarları siyahtır ve yan görünümde de görülebilir. Çok sayıda sensör ve şarj pimi alt tarafta yer alıyor. 22 milimetre genişliğindeki bileklikler alet kullanmadan değiştirilebilir. Serbest bırakma düğmesi saat kasasının içinde yer alıyor. Huawei kendi bağlantısını kullanıyor.

Watch Fit 3 kayışsız 26 gram ve floroelastomer kayışla 49 gram ağırlığındadır. Bu, akıllı saati takmak için hoş bir hafiflik sağlıyor. Test cihazının işçiliği mükemmel. Test süresi boyunca cihazda herhangi bir çizik oluşmadı, düğme ve kurma kolu net bir baskı noktasına sahip ve oynama yok.

Huawei 5ATM su geçirmezlik özelliği olduğunu belirtiyor. Ne yazık ki ekranı koruyan cam hakkında bir bilgi yok. Watch Fit 3, Android ve iOS cihazlarla uyumlu.

Kurulum ve çalıştırma - Huawei Sağlık uygulaması ve Uygulama Galerisi

Watch Fit 3'ü ayarlamak için Huawei Health uygulaması gereklidir. Akıllı saatin ambalajında bir QR kodu basılıdır; bu taranırsa uygulamanın APK dosyası indirilebilir.

ABD yaptırımları nedeniyle, yazılımın güncel sürümü Google PlayStore'da görünmüyor ancak Apple App Store'da mevcut. Dosyayı tarayıcı veya Huawei'nin kendi uygulama mağazası AppGallery üzerinden indirmeyi seçebilirsiniz.

Test, AppGallery olmadan tarayıcı üzerinden indirmenin işlemde sınırlamalara neden olduğunu açıkça göstermektedir. Android menüsünde, Huawei uygulamasının bildirimlere erişmesine izin verilemez - ancak yazılım AppGallery aracılığıyla indirilirse bu mümkündür.

Uygulama beş bölüme ayrılmıştır: Sağlık, Eğitim, Keşfet, Cihazlar ve Hesap. "Sağlık", toplanan tüm verileri kartlar halinde gösteren bir gösterge tablosudur. Kartların üzerine basıldığında ilgili alt menü açılır.

"Eğitim" altında, tamamlanan eğitim oturumları disipline göre listelenir. Bununla birlikte, antrenman seansları uygulamada da başlatılabilir. Yazılım ayrıca performans sınıflarına ve yarışmalara göre derecelendirilmiş AI koşu planları da sunmaktadır.

Çeşitli kurslar ve ek teklifler "Keşfet" altında listelenmiştir. Teklifler oldukça geniş ve yoga derslerinden yağ yakmaya yönelik egzersiz planlarına ve ses manzaralarına kadar uzanıyor.

Bazı kurslar ücretsizken, diğerleri Huawei Health+ ile ücretli bir üyelik gerektiriyor. Watch Fit 3 satın alındığında, ek teklif üç ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Yazılım, kişisel bilgileri "Hesap" altında listeler. Toplanan madalyalar ve başarıların yanı sıra etkinleştirilen antrenman planları da görüntüleniyor. Uygulama ayrıca tamamlanan aktiviteler ve antrenman seansları hakkında haftalık ve aylık raporlar da oluşturuyor.

"Cihaz", yeni cihazlar için teklifler içeren Huawei Store'a erişimin yanı sıra eşleştirilmiş cihazların ayarlarına erişim sağlar. Burada çeşitli saat yüzleri var. Bunlardan bazıları ücretsiz, bazıları ise ücretlidir. Birçok saat yüzü özelleştirilebilir. Yazılım ayrıca seçilen arka planın çeşitli sınıflardaki güç tüketimini de gösteriyor. Müzik de akıllı telefondan saate aktarılabiliyor.

Uygulamada, hangi ölçümlerin kalıcı olarak aktif olması gerektiği gibi sağlık izleme ayarları da mümkündür. Bildirimler için, bunların genellikle saate gönderilip gönderilmeyeceğini ve gönderilecekse hangi uygulamalardan gönderileceğini seçebilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması üzerinden bir alarm saati ayarlamak bile mümkündür.

Akıllı saat, ekran, kurma kolu ve bir düğme aracılığıyla çalıştırılır. Tepeye basıldığında saat kadranından uygulamaya genel bakış açılır. Herhangi bir menüden kurma koluna basıldığında saat kadranına geri dönülür. Çift basış, o anda açık olan programların genel görünümünü açar.

Tepeye basılı tutulursa kapatma menüsü görüntülenir. Tepeyi çevirerek menüler arasında gezinebilirsiniz. Bir titreşim dokunsal geri bildirim sağlar.

Düğme, tek bir basışla eski eğitim genel görünümünü açar. Uzun basıldığında sesli asistan açılır. Ancak, iki kez basıldığında herhangi bir işlev yürütülmez. Düğme işlevi, menü aracılığıyla yüklü herhangi bir uygulamaya bağlanabilir.

Soldan sağa doğru kaydırıldığında Huawei Assistant Today açılır: Sesli asistana, hava durumuna ve medya kontrolüne erişim sağlayan bir sayfa. Sağdan sola kaydırma, örneğin günlük aktiviteyi, çeşitli sağlık parametrelerini, takvimi ve ayın evrelerini gösteren çeşitli kutucuklara yönlendirir. Kutucukların sırası ve içeriği saatin kendisinden değiştirilebiliyor.

Yukarıdan aşağıya doğru kaydırıldığında çalar saat, el feneri ve rahatsız etmeyin moduna erişim sağlayan kısa menü açılıyor. Bildirim menüsü aşağıdan yukarıya doğru bir kaydırma ile görünür.

Telefon ve bildirimler - Huawei kısa cevaplarla devam ediyor

Watch Fit 3'ün mikrofonu ve hoparlörü vardır ve arama yapmak için kullanılabilir. Ancak, kendi SIM kartı olmadığından, her zaman eşleştirilmiş akıllı telefonun Bluetooth menzilinde olması gerekir.

Telefon kalitesi karışık. Akıllı saati kullanan kişi için arama yapmak keyifli, hoparlör yüksek ve sesleri net bir şekilde iletiyor. Ancak, saat kullanıcısının sesi bazen sadece dalgalı bir şekilde iletildiğinden, konuşmalar karşı taraf için yorucudur. Ancak kısa bilgiler için ses gayet iyi.

Watch Fit 3, akıllı telefonun telefon rehberine tam erişim sağlamıyor. Kişiler Sağlık uygulamasında saklanmalıdır. Arama listesine erişim olmasına rağmen arama yapmak için bir kadran yüzü bulunmuyor.

Huawei akıllı saat, bildirimleri güvenilir bir şekilde görüntüler. Bir açılır pencere olarak görünürler ve daha sonra bildirimler menüsünde uygulamaya göre sıralanabilirler. Watch Fit 3 emojileri de görüntüleyebiliyor ancak resimleri görüntüleyemiyor.

Yanıtlar yalnızca emojiler ve önceden tanımlanmış kısa cevaplarla mümkün. Bunların sırası akıllı telefon uygulamasında değiştirilebilir ve özelleştirilebilir.

Sesli asistan - Watch Fit 3 için geri adım atın

Ile Huawei Watch 4 Pro sesli asistanın nihayet tüm cihazlarla çalışmasına çok sevinmiştik. Watch Fit 3 bu açıdan bir adım daha geri atıyor.

Huawei yalnızca kendi asistanı Celia'ya güveniyor. Ancak, bu yalnızca akıllı saatin en az EMUI 10.1 yüklü bir akıllı telefonla eşleştirilmesi durumunda kullanılabilir.

Sağlık ve fitness - Watch Fit 3 kalori açığını belirliyor

Watch Fit 3 uzun süre oturduğunuzu algılar ve isterseniz hareket etmenizi ister. Ayrıca sizi harekete geçirmek için kısa bir antrenman seansı da sunuyor. Video animasyonlar bir antrenman döngüsü boyunca size rehberlik ediyor.

Akıllı saat aynı zamanda stres ölçümü de yapabiliyor. Bu, sıfır ile 100 arasında bir değerle gösterilir.

Yazılım ayrıca değerleri gün boyunca bir zaman çizelgesinde görüntüler. Buna ek olarak, bir stres testi manuel olarak tetiklenebilir ve stres ölçümü bir anket kullanılarak da kalibre edilebilir. Rahatlamanıza yardımcı olmak için çeşitli nefes egzersizleri ve beyaz gürültü tasarlanmıştır.

Huawei, Stay Fit uygulamasını genişletti. Yemekler buraya kaydedilebilir. Yazılım, kalori alımını hesaplar ve egzersiz yoluyla yakılan kalorilerle karşılaştırır. Bu, uygulamanın kalori açığını göstermesini sağlar.

Etkinlik hedefleri - Yüzükler ve yoncalarla Huawei

Huawei, aktivite hedefleri için iki farklı ekran kullanmaya devam ediyor. Bir yanda, Watch Fit 3'te ayakta geçirilen süreyi, antrenman süresini ve yakılan kaloriyi gösteren tanıdık halkalar var.

Halkalar hem saatin kendisinde hem de akıllı telefon uygulamasında görüntülenebiliyor. Hedefler özelleştirilebiliyor. İkinci ekran şekli sağlık yonca yapraklarıdır. Huawei bunları uyku, adımlar ve ruh hali alanlarına ayırıyor. Böylece gün boyunca tamamlanabilecek görevler ortaya çıkıyor. Her hedefe ulaşıldığında sayfalar doluyor ve renk değiştiriyor. Yazılım ayrıca bir hafta içindeki günlerin başarısını da gösteriyor.

Uygulama, adımlar gibi bireysel faaliyetler hakkında daha da fazla bilgi sağlar. Bunlar sadece bir gün için değil, haftalar, aylar ve hatta yıllar için de görüntülenebilir. Gelişim, gün içinde bir zaman çizelgesi aracılığıyla da izlenebilir.

Uygulama sadece adım sayısını değil aynı zamanda yakılan kaloriyi ve kat edilen mesafeyi de gösterir. Adımlar ayrıca koşma, yürüme ve (merdiven) tırmanma olarak da ayrılıyor. Ancak, Watch Fit 3 test sırasında adımları genellikle tanımadı. Öte yandan, akıllı saat bisiklet antrenmanı sırasında adımları sayıyor, ancak Huawei'nin burada hala iyileştirmeler yapması gerekiyor.

Kalp atış hızı, kalp ritmi ve kan oksijen satürasyonu

Huawei Watch Fit 3 kalp atış hızını ve kandaki oksijen doygunluğunu ölçebilir. Ölçülen değerleri daha iyi değerlendirebilmek için referans cihazlarla karşılaştırdık.

Akıllı saati Polar H10 göğüs kayışı ile birlikte bir bisiklet sürüşüne çıkardık. Hem dinlenme kalp atış hızı hem de performans kalp atış hızı için ölçülen değerler tam olarak eşleşti. Güç nabzını üç farklı zamanda ölçtük.

Kan oksijen doygunluğunu ölçmek için bir Braun nabız oksimetresi 1 kullandık. Üç ölçümdeki ortalama sapma yüzde 0,68'dir. Sapma olması durumunda, test cihazının değerleri referans cihazın değerlerinden daha düşüktür.

Huawei, Watch Fit 3 için TrueSeen 5.5 ölçüm yöntemini kullanmaktadır. Geliştirilmiş sensörlere ek olarak, yapay zekanın çeşitli değerlerin özellikle doğru bir şekilde işlenmesini ve birleştirilmesini sağlaması gerekiyor. Bu, testimizde mükemmel bir şekilde çalıştı. Watch Fit 3'ün ölçüm değerleri referans cihazlara kıyasla oldukça doğru.

Polar H10 göğüs kayışı ile kalp atış hızı ölçümü
Polar H10 göğüs kayışı ile kalp atış hızı ölçümü
Huawei Watch Fit 3 ile kalp atış hızı ölçümü
Huawei Watch Fit 3 ile kalp atış hızı ölçümü
Polar H10 göğüs kayışı ile kalp atış hızı ölçümü
Polar H10 göğüs kayışı ile kalp atış hızı ölçümü
Huawei Watch Fit 3 ile kalp atış hızı ölçümü
Huawei Watch Fit 3 ile kalp atış hızı ölçümü

Uyku takibi - Huawei puanlar, yıldızlar ve notlarla derecelendirir

Huawei Watch Fit 3'ün uyku takibi kapsamlıdır. Yazılım bir yandan toplam uyku süresine ve bireysel uyku aşamalarına genel bir bakış sunuyor. Saat hafif, derin ve REM uykusu arasında ayrım yapıyor. Uyanma aşamaları da tanınıyor. Her bir aşama bir zaman çizelgesi üzerinde görselleştirilir.

Her bir evrenin toplam uykuya oranı da gösterilir. Bilgiler, ilgili tavsiyelerin ayrıntıları ile desteklenmektedir. Veriler ayrıca "Düşük" veya "Normal" gibi renkli bir yorumla birlikte sunulmaktadır.

Yazılım ayrıca yatakta kalma süresi, uyku gecikmesi, uyku verimliliği, derin uyku sürekliliği, uyanma sıklığı, nefes alma kalitesi, kalp atış hızı, oksijen doygunluğu ve nefes alma hızı hakkında bilgi sağlar.
Toplam uyku yıldız ve puanlarla derecelendirilir. Ayrıca diğer kullanıcıların değerleri ile karşılaştırılır. Yazılım ayrıca bir analiz oluşturuyor ve uyku kalitesini artırmak için önerilerde bulunuyor.

Üreticiye göre, Watch Fit 3 ayrıca bir uyku algılama işlevine de sahip. Akıllı saat gün içinde şekerleme yapıldığını tespit ederse, 30 dakika sonra kullanıcıyı uyandırıyor. Şekerleme yapmadığımız için bu fonksiyonu test edemedik.

Ek veriler indirilirse, Watch Fit 3'ün bir akıllı telefona bağlandığında uyku seslerini de algılayabilmesi gerekir. Ancak akıllı bir çalar saate sahip değil.

Egzersiz kaydı - Isınma ve esneme programları ile Watch Fit 3

Huawei'ye göre, Watch Fit 3 100'den fazla sporu takip edebiliyor. Yeni sporlar arasında futbol, basketbol, kürek çekme, e-spor ve tur koşusu yer alıyor. Her bir spor için mesafe, süre veya yakılan kalori gibi hedefler tanımlanabiliyor. Saat, istenirse belirli bir mesafeden sonraki performans hakkında da bilgi verebiliyor. Koşu yaparken, Watch Fit 3 aralıklı antrenman sunar ve önceki antrenman seanslarının ortalama süresini gösteren sanal bir izleyici ile performansı karşılaştırır.

Doğru ritim için bir metronom da kullanılabiliyor. Rotalar, daha önce Sağlık uygulaması aracılığıyla içe aktarılmışsa da tamamlanabiliyor. Watch Fit 3 ex works'e çeşitli antrenman planları ve fitness kursları yüklenmiştir. Koşu kursları en kapsamlı olanlarıdır. Bununla birlikte, çoğunlukla çeşitli ısınma ve esneme programlarından oluşan fitness kursları da vardır.

Akıllı saat, ekranda video animasyonları gösterir ve ayrıca sesli talimatlar sağlar. İstenirse, Watch Fit 3 antrenmanları otomatik olarak tanıyabilir ve duraklatabilir. Ancak bu özellik yalnızca yürürken, koşarken, cross trainer'da ve kürek makinesinde çalışıyor. Yürüyüş testte güvenilir bir şekilde tanınmıştır. Ancak, yazılımın antrenmanı bu şekilde tanıması için yürüyüşün sürekli olması gerekir.

Kalp atış hızı verileri Bluetooth aracılığıyla cross trainer gibi harici cihazlara aktarılabilir.

GPS ve navigasyon - Watch Fit 3'ün tek bantlı ölçümü

Watch Fit 3, her biri tek bantlı olan tüm yaygın uydu sistemlerini destekler. Bağlantının kurulması birkaç saniye sürer, ancak testteki eğitim sırasında bağlantı her zaman sabit kalır.

Watch Fit 3'ü Garmin Venu 2 ile birlikte bir bisiklet sürüşüne çıkardık. Huawei Watch'un tamamlanan rotayı iyi bir şekilde haritalandırabildiği açıkça görülüyor. Bununla birlikte, Garmin saat daha da doğru.

Watch Fit 3 için navigasyon çözümü yoktur. Antrenman seanslarındaki rotalar GPX dosyaları olarak dışa aktarılabilir. Rotaları içe aktarmak ve bunları antrenman seanslarında tamamlamak da mümkündür.

GNSS testi: Gölün çevresini dolaşma
GNSS testi: Gölün çevresini dolaşma
GNSS testi: Dönüm noktası
GNSS testi: Dönüm noktası
GNSS testi: Özet
GNSS testi: Özet

Ekran - Huawei parlak bir AMOLED panel ekliyor

Alt piksel yapısı
Alt piksel yapısı

Watch Fit 3, 1,82 inç AMOLED panele sahiptir. Entegre parlaklık sensörü hızlı tepki verir. Yükseltme algılama da hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışıyor. Alternatif olarak, akıllı saat bir Her Zaman Açık Ekran sunar. AoD'nin tarzı seçilen saat kadranına bağlıdır ve daha fazla özelleştirilemez.

AoD'nin çalışması gereken zamanlar için bir ayar yoktur. Sistem akıllı çalışır ve uyku moduna bağlıdır. Bu ayarlarda manuel olarak etkinleştirilirse, AoD kapanır. Bu, saat otomatik olarak uykuyu algıladığında da gerçekleşir.

Maksimum parlaklığı 745 cd/m² olarak ölçtük. Bu, Huawei akıllı saatini aşağıdakilerden önemli ölçüde daha parlak yapıyor selefi ve ayrıca Amazfit Aktif aynı fiyat aralığında. Bununla birlikte, genlik çok düşük olmasına rağmen ekranın 120 Hz frekansında titrediğini de fark ettik. Buna ek olarak, bir akıllı saat ekranının görüntüleme süresi kısadır, bu nedenle zorlanma düşük olmalıdır.

Huawei Watch Fit 3Huawei Watch Fit Special EditionHuawei Watch Fit 2Amazfit ActiveXiaomi Smart Band 8 Pro
Response Times
PWM Frequency
120
119
-1%
120
0%
60
-50%
Screen
-62%
-26%
-27%
-14%
Brightness middle
745
283
-62%
553
-26%
546
-27%
643
-14%
Black Level *
Total Average (Program / Settings)
-32% / -32%
-26% / -26%
-14% / -14%
-32% / -32%

* ... smaller is better

Screen Flickering / PWM (Pulse-Width Modulation)

To dim the screen, some notebooks will simply cycle the backlight on and off in rapid succession - a method called Pulse Width Modulation (PWM) . This cycling frequency should ideally be undetectable to the human eye. If said frequency is too low, users with sensitive eyes may experience strain or headaches or even notice the flickering altogether.
Screen flickering / PWM detected 120 Hz
Amplitude: 18.33 %

The display backlight flickers at 120 Hz (worst case, e.g., utilizing PWM) .

The frequency of 120 Hz is very low, so the flickering may cause eyestrain and headaches after extended use.

In comparison: 53 % of all tested devices do not use PWM to dim the display. If PWM was detected, an average of 17708 (minimum: 5 - maximum: 3846000) Hz was measured.

Performans ve çalışma süresi - Watch Fit 3'ün sorunsuz performansı

Huawei yerleşik SiP hakkında herhangi bir bilgi vermiyor. Akıllı saat bir tarayıcıyı desteklemediği için herhangi bir kıyaslama ölçümü de yapamıyoruz. Watch Fit 3'ün performansı günlük kullanımda etkileyici. Kutucuklar arasındaki geçişler, menüler arasında gezinmek kadar akıcı.

Huawei hafıza konusunda da herhangi bir bilgi vermiyor. Bellek, saat yüzleri, rotalar, uygulamalar ve müzik için kullanılabilir.

Pil ömrü - Watch Fit 3 uzun süre dayanır

Huawei, Watch Fit 3 için 10 günlük bir pil ömrü vaat ediyor. Ve bunu testte doğrulayabiliyoruz - en azından her zaman açık ekran olmadan. AoD açıkken, tüm bildirimler, tüm ölçümler kalıcı olarak etkinleştirildiğinde ve otomatik egzersiz algılama özelliğiyle Watch Fit 3, kısa egzersizler de dahil olmak üzere testte yaklaşık altı günlük bir çalışma süresi elde etti.

AoD devre dışı bırakılırsa, aksi takdirde aynı kullanımla, akıllı saat 24 saat boyunca yaklaşık yüzde 10 pil tüketir. Huawei Watch ayrıca hızlı şarj oluyor. 10 dakika içinde yüzde 2'den yüzde 25'e, 20 dakika sonra ise yüzde 43'e kadar şarj oluyor. Watch Fit 3 ise 55 dakika sonra tamamen şarj oluyor.

Testte 12 watt'lık bir güç kaynağı kullandık. Watch Fit 3 kablosuz şarjı desteklemediği için, alt tarafa manyetik olarak tutturulmuş özel şarj kablosu kullanılmalıdır.

Artılar

+ yüksek kaliteli işçilik
+ doğru vücut ölçümleri
+ çok yönlü spor takibi
+ muazzam pil ömrü

Eksiler

- sesli asistan yalnızca Huawei akıllı telefon ile
- NFC tüm modellerde yok
- kademe ölçümü hatalı

Karar - Watch Fit 3 kendi fiyat aralığında rakipsiz

İncelemede: Huawei Watch Fit 3, Huawei Almanya tarafından sağlanan test cihazı.
İncelemede: Huawei Watch Fit 3, Huawei Almanya tarafından sağlanan test cihazı.

Huawei, Watch Fit'in çok başarılı bir revizyonunu sundu. Giymesi rahat ve çok iyi yapılmış. Üretici ayrıca farklı renk çeşitlerinde de sunuyor.

Ancak etkileyici olan sadece görünüşü değil, ölçümlerin doğruluğu da mükemmel. Bu da Watch Fit 3'ü vücut değerlerini izlemek için çok uygun hale getiriyor. Çeşitli antrenman modları sayesinde spor sırasında da etkileyicidir.

Son derece hassas ölçümler, uzun pil ömrü, çok çeşitli işlevler ve şık bir tasarımın birleşimi şu anda benzersizdir.

Akıllı saat, bildirimleri güvenilir bir şekilde görüntüler ve telefon görüşmeleri için de uygundur. Ancak, yanıtlar yalnızca kısa cevaplar olarak mümkün ve Watch Fit 3 resimleri göstermiyor. Sesli asistanın neden sadece Huawei akıllı telefonlarla çalıştığı da anlaşılamıyor. Ayrıca daha geniş bir uygulama yelpazesi görmek isterdik.

Benzer bir işlev yelpazesi, aşağıdakiler tarafından da sunulmaktadır Amazfit Aktif ve Redmi Watch 4. Daha ucuz ama aynı zamanda daha az doğru Xiaomi Akıllı Bant 8 Pro.

Fiyat ve bulunabilirlik

AB'de Watch Fit 3, Amazon ve Mediamarkt (DE) gibi çeşitli büyük perakendecilerden temin edilebilir. Bununla birlikte, Huawei akıllı saati kendi çevrimiçi mağazasında da satıyor. RRP 159 Euro'dur (173 $).

Transparency

The present review sample was made available to the author as a loan by the manufacturer or a shop for the purposes of review. The lender had no influence on this review, nor did the manufacturer receive a copy of this review before publication. There was no obligation to publish this review.

Pricecompare

Please share our article, every link counts!
> Notebooklar Hakkında Aradığınız Herşey > İnceleme > Huawei Watch Fit 3 incelemesi - Yeni tasarımıyla süper hassas akıllı saat
Benedikt Winkel, 2024-06- 1 (Update: 2024-06- 1)